19 דצמבר 2018,יום רביעי

___
___
___

Twitter icon
Facebook icon
Google+ icon
YouTube icon
 

ילדודס

בנהריה והסביבה

 

או"ח - משרד החינוך

אתר ערוץ הילדים

אתר המשחקים יויו

וואלה כיף - משחקים

דפי צביעה להורדה

אתר המשחקים זולו

אתר ניקולודיאון

שירי ילדים - youtube

ילדודס

כ-2,500 ילדים מנהריה השתתפו בחופשת חנוכה בקייטנות של מיזם "בתי הספר של החגים" שארגנה עיריית נהריה בשיתוף משרד החינוך. לאור הביקוש הרב ההרשמה נמשכה עד הרגע האחרון.
kid-reading-3568850_960_720

קניון נהריה יחגוג את יום הילד בפסטיבל מיוחד, לצד פעילויות מהנות ומעשירות מדי שבוע
הכניסה וההשתתפות – בחינם!

untitled-7_8
הארגונים המפעילים את מעונות היום המפוקחים לגיל הרך פנו הבוקר לעשרות אלפי ההורים והסבירו כי לאור התעלמות הממשלה מפניותיהם לטפל במצוקת כוח האדם במעונות, בתקינה בכיתות (מספר המטפלות ביחס למספר הילדים) וכן במצוקות התקציביות הנוספות- לא נותרה בידם ברירה אלא לא לפתוח את המעונות החל מה- 2 בספטמבר. לטענת הארגונים מדובר במאבק להצלת המעונות מקריסה. 
shdgshdgqgq
לפני שלוש שנים נחשפתי למעון שקמה בבית החולים נהריה ולילדים המטופלים במעון...וכבר אז ערכתי להם את יום הכייף הראשון שנערך כמסיבת סוף שנה לילדי המעון סביב בריכה בליווי של מוסיקה , ושי לכל ילד וילדה מילדי המעון...בחג חנוכה האחרון שוב ערכנו לילדים מסיבת חנוכה בליווי של די גיי וחלוקת שי וסופגניות לצוות המעון ולילדים..חשוב לברך את חנות אלאדין ממתקים בהנהלתם של אסף ואווה על תרומתם ואת אבי דהן ה  דיגיי...
29cea280-2a14-4748-9034-cf0c4a79c671
כ-3,700 ילדים נהנים ממסגרת חינוכית מהנה ומעשירה שפתחה השבוע עיריית נהריה בלמעלה מ-80 גני ילדים ובתי ספר ברחבי העיר. מערך הקייטנות העירוניות הרחב והגדול כולל את קייטנות בתי הספר לילדי כיתות א'-ג' שנפתחו ביום ראשון, את קייטנות גני הילדים שנפתחו ביום שני וכן קייטנות נוספות שתפתח העירייה בהמשך הקיץ.
tmvnh_rshyt_pvrmt_24
dbl_qyytnvt_qyts_grsh_shlyshyt_20.6.18
untitled-1-recovered-recovered-recovered-recovered_2
הסוד של אמא לילדים בגיל ההתבגרות  עוד לפני הוויכוחים הדיאלוגים, שבירת הלב הראשונה  אדיולוגיה  וההורמונים המשתוללים  סקס סמים ורוקנרול הפרחים והדבורים או בגריסה המוכרת  החסידה והתינוק.
tmvnh_rshyt_knpyym_shl_qrmbv
untitled-1-recovered-recovered-recovered_6

עיריית נהריה נענתה לבקשות ההורים והחליטה לפתוח את הצהרונים שפעלו בשנת הלימודים הסדירה גם בתקופת פעילות הקייטנה העירונית

untitled-1_716

עמודים

Subscribe to RSS - ילדודס