כותרת
> C;
1/1
ספורט

​הפועל נהריה מציגה – 8 בום

נהריה ספורטפורסם: 10.02.19 , 10:40שם הכותב/ת: אבי פפיס


בסוף השבוע האחרון רושמת קבוצת הכדורגל של הפועל נהריה (ליגה ג') ניצחון בתוצאה 8:1 במשחק חוץ על אחי ביר אל מכסור ומחברת ניצחון ליגה שלישי ברציפות, בליגה ב' בית"ר נהריה רושמת הפסד ליגה שני ברציפות.
הפועל נהריה (ליגה ג')
החניכים של אבי בן סימון ממשיכים לקרוע רשתות.
במחזור ליגה בשבוע שעבר הקבוצה כבשה 6 פעמים בניצחון מול הפועל תרשיחא, אז ביום שישי האחרון הקבוצה שברה שיא של הבקעות העונה מבחינתה שהפועל נהריה מנצחת בתוצאה 8-1 במשחק חוץ את קבוצת ביר אל מכסור ומחברת ניצחון ליגה שלישי ברציפות.
בחגיגת השערים בניצחון של הפועל נהריה השתתפו – אבי בן סימון שלושער, דרור עזרן צמד שערים, אליאור בן חמו ועומר בנימין שער אחד כל אחד, ושחקן של ביר אל מכסור כבש שער עצמי.

בתמונה - דרור עזרן שחקן הפועל נהריה כבש שני שערים בניצחון על ביר אל מכסור .
צילום - מיכה פישנזון 

יש לציין שאבי בן סימון שמתפקד כמאמן – שחקן בשורות הפועל נהריה כובש משחק שני ברציפות שלוש- שער אישי כזכור גם בניצחון במחזור הקודם מול תרשיחא חגג בן סימון שלוש- שער וככה היה גם בסוף השבוע האחרון ובן סימון מוכיח שגם בגילו המופלג הוא לא שכח איך כובשים שערים.
בן סימון הוסיף לאחר המשחק – שמח שחיברנו ניצחון ליגה שני ברציפות כמו שאמרתי בעבר צורם לי שהקבוצה כבר לא נמצאת כפקטור בליגה בצמרת הליגה ואני אומר לשחקנים שיעשו הכל בשביל לסיים את העונה הנוכחית עם טעם טוב ככל הניתן, לגבי השערים שאני כובש אני שמח שהחברה מהקבוצה מחפשים אותי ברחבה ואני שמח לתרגם את המצבים לכיבושי שערים שעוזרים לקבוצה בניצחונות .
המשחק הבא של הפועל נהריה יתקיים ביום שלישי הבא 19.2 אז תצא הקבוצה למשחק חוץ מול קבוצת הפועל בני בענה.

בית"ר נהריה (ליגה ב')
בסוף השבוע האחרון יצאו השחקנים של מיכה שושן למשחק חוץ לא קל מול קבוצת אחווה מנדא שעדיין חולמת לעלות ליגה בתום העונה הסדירה מהמקום הראשון בטבלת הליגה.
נהריה לא היוותה יריבה שקולה למנדא החזקה ולאחר התמודדות של 90 זה נגמר בניצחון חלק  לזכות קבוצת מנדא בתוצאה 3:0 ובית"ר נהריה רושמת הפסד ליגה שני ברציפות.
למזלה של שחקני קבוצת בית"ר נהריה הקבוצות הדולקות אחריה בטבלה על הכניסה למשחקי הפלייאוף העליון רושמו הפסדים בסוף השבוע האחרון והסטטוס קוו בטבלת הליגה נשמרה על כנה ובית"ר נהריה עדיין נמצאת בטבלת הליגה במקום ה-4 שהפער המבדיל בינה לבין מקום למחוץ לכניסה לפלייאוף עומד על 7 נקודות שעד לתום העונה הסדירה נותרו 9 משחקי ליגה בלבד .
ביום שישי הקרוב הייתה אמורה נהריה לשחק מול קבוצת אחווה עראבה אבל בעיות תקציב שהיו בעראבה במהלך העונה גרמו לקבוצה מעראבה להודיע על פירוק הקבוצה ולכן בסוף השבוע הקרוב שחקני בית"ר נהריה יהנו מחופשה כפויה .